Honor Straż Najświętszego Serca Jezusowego

„Religijne SOUL, będziemy płótno, na którym będę drukować Tailor aplikacji, Funkcji Mój Niebieskiego”

Anuncios

08 / 08 / 2017

„To z pewnością ma swój hodowlany srebra i złota, gdzie jest oczyszczany. Żelaza usuwa się z proszku i kamienia stopów miedzi. Mężczyźni położyć kres ciemności, sprawdzić wszystko doskonale, nawet kamienie ciemności i cieniu śmierci “.
Poemat stworzenia, Księga Hioba 28

Jeśli wszystko, co istnieje, stworzył Bóg, jak idziemy do zaoferowania coś cennego? Nie wszystkie twoje? Nawet nasze życie należy. Jak możemy dać Bóg ma coś do zadowolić jego oczach? Wszystko w nas jest bieda, określa nam żyć.
Człowiek ma jedną rzeczą cenną Bogu, coś co należy ale daliśmy jako bardzo cenny dar, jest wola. Stworzyliśmy za darmo rzucić go kochać lub na swój zasilaniu nie ciężarem dla człowieka, ale środkiem do zbawienia. Naszej woli, oferowane do Boga, nosi nazwę „porzucenia” na niego, wszystko w niej pełne zaufanie.

regalosSan Francisco de Sales mówi: bardziej doskonałe niż inni jest cnotą porzucenia, ponieważ jest to krem ​​z miłości, zapach pokory, cierpliwości i zasługę owocu wytrwałości; wielka jest ta sama cnota i godna praktykowane przez najbardziej umiłowanych dzieci Bożych. Nasz Zbawiciel powiedział: „Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego; Uczynić go, co będzie. ” Jak powinniśmy zrobić, drodzy Siostry, na każdą okazję. Czy mamy cierpieć lub radować, powtórzmy: „Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego, zrób ze mną co chcesz”, pozostawiając w ten sposób obniżając boskiej woli, nigdy nie brać pod uwagę naszą własną wolę.
Nasz Pan ma niezwykle czułej miłości do tych, którzy są tak szczęśliwi, że całkowicie opuszczone do jego ojcowską opieką i którzy pozwalają rządzić przez Opatrzność, jak jej się podoba, nie tracąc czasu, aby rozważyć, czy skutki tego Opatrzności są one użyteczne , pomocne lub szkodliwe; z zapewnieniem, że będzie cokolwiek my wysyłają ojcowskiego i dobrego serca, ani na to pozwolić nam nic, czego Bóg nie może przynieść dobre i korzyści, pod warunkiem, że przygotowaliśmy całą naszą ufność w Nim mówią wszystko dusza: „W ręce Twoje powierzam ducha mojego”. I to nie tylko mój duch, ale moja dusza, moje ciało i wszystko, co mam, tak, że robisz to wszystko, co zechcesz. Ponieważ On jest naszym Królem, możemy przedstawić wszystko, co mamy do Państwa dyspozycji. Zawdzięczamy nasze serce, ciało i ducha, które traktuje jak własną rzecz i nigdy go zatrudnić w swojej służbie. Chce przez to zaniedbanie, my testimoniemos naszą miłość i wierność, ponieważ ćwiczenia, on sam jest, jak pokazało nam, doskonałości i żar miłości do nas.
(Wydanym 17.04.1620. Oeuvres IX, 283)

Tylko Bóg porzucenie find mądrości, ponieważ On zna głębi naszych serc i dają nam, co mamy czynić dobro duchowe miejsce w Ziemi Obiecanej, gdzie nic nie ginie i gdzie będziemy szczęśliwsi niż żyć według naszych upodobań. Job mówi w wersecie 15: „Nie będzie powrotu do złota, a jego cena będzie waga srebra.” Nikt nie może posiadać prawdziwej mądrości, ale kiedy Bóg uczy, przez Jego boskiej pedagogii.

03 / 08 / 2017

„Religijne SOUL, będziemy płótno, na którym będę drukować Tailor aplikacji, Funkcji Mój Niebieskiego”. Jezus do św Małgorzaty Marii.
CJ „ogień płonie; a dusza wypełniona miłością Boga, spala nie wiedząc o tym. “

Sagrado Corazón (Cracovia)

Honor Straż Najświętszego Serca Jezusowego (Czas Serca Jezusa Obecności) jest uniwersalna Publiczne Stowarzyszenie Wiernych, wzniesiony przez Stolicę Apostolską. Urodził się 13 marca 1863 roku przy nawiedzeniu klasztoru Santa Maria de Bourg en Bresse (Francja).
Jej założycielem i promotorem był Siostra Maria od Najświętszego Serca Bernaud że zainspirowany lament Pana: „Szukałem który pocieszał mnie i go nie znaleźliśmy”, zebrał grupę ludzi przesunąć czas będą się kochać i naprawa serce Jezus.
„Wszystko religijna dusza jest sanktuarium Najświętszego Serca Jezusowego; ponieważ profesja zakonna jest poświęcenie; ale to nie wystarczy: konieczne jest odnowienie tego poświęcenia miłości na co dzień, każda chwila, każda sekunda … “
„W drugim myśli o miłości, która trwa może wystąpić całą wieczność …”
„Honor Straż ma swój punkt wyjścia na Kalwarii; Opiera się on na ranę Serca Jezusowego; jej modele w pierwszej „gwardii honorowej”, który otoczony samotny krzyż gdy to Serce zostało otwarte przez lancę, NMP, św Jana Ewangelisty i św Marii Magdaleny “.
Ludzie, którzy mogą być częścią Gwardii Honorowej
Każda i każdy z tych ludzi, którzy chcą wejść, poznać i pogłębić miłość do uzyskania lepszego zrozumienia tajemnicy Odkupienia Jezusa Chrystusa. Więc zrozumieć nieskończoną wartość krzyżu dla naszego zbawienia iw pełni powód naszego istnienia, miłość, honor i chwalić Go, teraz iw wieczności.
W tej pracy mogą zacząć od dzieci, nawet najbardziej głęboko w religii. Z których nie mogą uwierzyć, ale chcą, nawet największy przekonany wiary. Ponieważ nie jest to poświęcenie więcej, ale w samym centrum naszego zjednoczenia z Bogiem, która jest wykonywana przez Jezusa Chrystusa. Kto, oferując swoje życie zdobył dla wszystkich, którzy Go miłują, honoru i uwielbić Go przez całą wieczność. Jest to tajemnica synostwa człowieka do Boga, który nie przestaje być ogłoszone przez Jego słowo do wybranych dusz, podobnie jak św Małgorzata Maria Alacoque, aby wszyscy ludzie zostali zbawieni i żyć wiecznie.
Boża miłość nie jest darem, który wygrał przez zasługi, a nie przez ludzkie wysiłki. Don jest większa niż w stworzeniu i co jest niższa nie może obejmować to, co przerasta i może wiedzieć przed, w trakcie i po jego życia. W związku z tym poczucie kochający Bóg nie powód, nazywa. To nie jest coś, co człowiek wie i dominuje, która powstaje jako „eksperta” na to, co może pozostawać w stanie miłości tylko własnymi siłami. Salesas wspólnoty religijnej modlitwy kontemplacyjnej, wspiera tę pracę i podnieść nasze siły tak, że każda dusza, że ​​modlitwa jest słyszalny w komunii ze wszystkimi świętymi, jak mówi nasz Creed. To jest misja, która uzasadnia związek wyznaniowy, łącząc się w modlitwie i wstawiennictwie dla wszystkich tych, którzy są lub którzy proszą o łaskę niezbędną.
Kochając Boga, zobowiązujemy się kochać naszych braci jak samego siebie, ponieważ miłość Boga jest boska i jesteśmy na ścieżce doskonalenia, gdzie dowiadujemy się, aby zobaczyć, co oddziela nas od Boga jako wyzwanie do pokonania. Więc wybacz i miłość są „prawa stopa” i „lewa stopa” naszej podróży. Kto ma coś przeciwko jego „brat”, to odwraca się i staje. Kto sądzi inny jakby wiedział coś, aby stać się ponownie. Znowu być „jak dziecko” znany potrzebujących i nie gardzisz, co nieznane. Gdyby Bóg był niewolnikiem i więźniem ślepy, dozwolonych injuriar cichym i zmarł, pozostawiając w Ojca, nie było przez ludzkiego rozumowania; To nie była awaria w niesprawiedliwym procesie, który nie był w stanie się bronić. I został zniewolony przez swoją wielkoduszność, za uratowanie ludzkości i objąć całość w miłości, że możemy osiągnąć już rozpoczął dzień na tym świecie, a całości w nowym życiu. To nie jest coś, co możemy zrozumieć lub uzyskać zaślepiony przez naszego zrozumienia, co potrzebne światło, które oświetla wszystko z nową nadzieją. Człowiek żyje w ciemności, gdyż nie podejść do tego światła, które wypływa z przebitego boku włócznią. Jest tajemnicą kontemplować dopóki twoje tajemnice odkryła. Musimy nalegać, zadzwoń, otwórz nasze serca i czekać.
Czy to nie jest wystarczająco bezpieczny sposób, aby dotrzeć do naszego pełnię? Jeśli jest to łatwe, to nie będzie nasze zasługi, ale przez swoją śmierć. Miłujmy Miłość, która nas zbawia i ma moc dać nam do picia z boku otwartego jako lek, aby uzyskać zdrowy na łono Ojca!

Jak i zarejestrować się w naszej społeczności? Tylko wysłać swoje dane do zapisu w Quadrant Oratorium i wysłać materiał do pogłębienia oddanie. Pobierz załączony formularz i wysłać kompletne grdhonorcoriesu@gmail.com Komentarze użytkowników:

  1. Wybierz swój czas połączenia …………………….
  2. Wybierz swój czas miłosierdzia dla przyjaciela …
  3. Jaki jest Twój pełna nazwa …………………………….
  4. Twój pełny adres pocztowy …………………………
  5. Numer telefonu kontaktowego ……………………
  6. Emalia ……………………………………………………………………
  7. Data urodzenia …………………………………

Kiedy chcesz poświęcić siebie, aby otrzymać Medal Bractwa

cropped-capilla-de-la-visitacic3b3n.jpg

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión / Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión / Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión / Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión / Cambiar )

Conectando a %s